naptunes
naptunes naptunes
  • 03-07-2020
  • Mathematics
contestada

pleasee help asap!! marking brainiest!!

pleasee help asap marking brainiest class=

Respuesta :

Isa0811
Isa0811 Isa0811
  • 03-07-2020

Answer:

(-1, 4) , (0, 6), (1, 9), (2, 13.5)

Step-by-step explanation:

Ver imagen Isa0811
Answer Link

Otras preguntas

The cost of 9 scarves is $92.25. What is the unit price?
Please help I'm stuck on these 2 problems would help so much!! Thanks!
a point moves around the circle x^2+y^2=9. When the point is at (-sqrt3, sqrt6), the x coordinate is increasing at the rate of 20 units per second. How fast is
An Olympic men's shot put weighs 7.26 kilograms the women's shot put wheghs 4 kilograms.How mutch more does the men's shot put than the woman's shot put.
is it true or false mitochondria are like kidneys in that they filter out waste
You attend a football game one day and notice a long time difference between when the other side of the stadium stands up to cheer and when you hear them. This
What is the sum of all measures of the interior angles of a regular pentagon? A. 108° B. 360° C. 540° D. 900°
A student combined equal amounts of two solutions one solution had a ph of 2 and the other had a ph 12 which would most likely be the resulting ph
what's a subject and predicate
The editors found that .0016 of the words in the book were misspelled. if there were 250,000 words in the book, how many words were spelled properly? a. 400 b.