faithcastillo faithcastillo
  • 03-03-2022
  • Mathematics
contestada

Help!? Please just this question

Help Please just this question class=

Respuesta :

imhotbutyourenot
imhotbutyourenot imhotbutyourenot
  • 04-03-2022

Answer:

I'd say 1/16

Step-by-step explanation:

but honestly it'd be more like 1/10,000. There's so many options. SORRY  if you get this wrong!

Answer Link

Otras preguntas

Jack broke apart 5×216 as (5×200) (5×16) to multiply mentally. What strategy did Jack use?
if you have 8/12 of a pizza how many thirds do you have
Anna is an exceptional young girl. _______ Anna does any job that needs to be done. To vary the sentence structure, which one of the following sentences should
what is 5\18 equal to
Create an analogy of the Respiratory System to compare it with a non-living system.
A package of 5 pairs of gloves costs $29.45. What is the unit price of a pair of gloves? is it $5.89per pair?
a 56 kg miniature horse weighs 268 fewer kilograms than shetland pony
advantages of being an extremophile
what the unit rate in 14 hours in 2 weeks
What is a equivalent ratio to 12/18