Lilhuddy14
Lilhuddy14 Lilhuddy14
  • 13-11-2022
  • Mathematics
contestada

through (3,3) perp to y=-3/8x+4

NEED HELP

Respuesta :

Otras preguntas

Nineteen ounces of gold cost $7,700.70. Find the unit rate in dollars per ounce. The unite rate in dollars per ounce is
Examine macbeth and lady macbeth before duncanâs murder. in what ways are they alike and different?
investigate and discuss four study skills,further indicate how they could help one improve ones marks
Which property will help solve 1/9+t=7 for t?
For a science class project, Sandy wants to test the effect of rap music on pea plant growth. She plays loud rap music 24 hours a day to a series of pea plants
Numbers that describe diversity in a distribution are referred to as
Wavelength of light or sound depends on the position of the observer
The "poorhouses of the twentieth century" are
What mood is conveyed by the setting of the sweet hereafter A: Defeated B: United C: Gloomy D: Ordinary
An amusement park sells child and adult tickets at a ratio of 8:1, On Saturday, they sold 147 more child tickets thank adult tickets. How many tickets did the a