mkkaimovowk1t5 mkkaimovowk1t5
  • 14-03-2018
  • Mathematics
contestada

Help I’m really stuck and need help fastttttttt!!!!!!!?

Help Im really stuck and need help fastttttttt class=

Respuesta :

hienh4517 hienh4517
  • 14-03-2018
B. Y=2x

Which mean each 1 cost $2

If you buy 2 then it cost $4

I believe this is correct answer
Answer Link
jenniferloarca1
jenniferloarca1 jenniferloarca1
  • 14-03-2018
I think it is y=2x is your answer
Answer Link

Otras preguntas

According the 14th admentment to the constitution, citizens of the United States are both
what caused blacks to pursue civil rights more vigorously after world war ii
Charles Darwin gathered a lot of data about the natural world over a 5 year period as he traveled the coastline of South America and the Galapagos Islands. Whic
Why was getting the port of new orleans important to the united states?
You are biking to the park. After 6 minutes, 40% of the distance still needs traveled. How long does it take to bike to the park? Write an equation that represe
The farmers' alliances were more politically active than the national grange. true or false
Why does virgil compel dante to learn by doing and breaking off a twig?
the answer is cocaine.
Someone relying on convergent thinking would answer _____ to the query "what can you do with a toothbrush?"
Write these numbers in standard notation. 3.05 x 10–3 8.92 x 106 (The subject is science)