Fay2121
Fay2121 Fay2121
  • 15-10-2018
  • Mathematics
contestada

Yellow Tuna

Amount: 3#

Unit cost: $12.99/#

Total cost =

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 15-10-2018
The answer is $38.97 hope this helps!!!
Answer Link

Otras preguntas

When a capillary tube is dipped in a beaker containing mercury, why does the mercury level fall? What is the reason for the pressure just below the meniscus?
The year is 2030 the first astronauts have landed on mars they find a cave with a human skeleton and a four words written on the world. What does it says ??
For each function rule, identify the percent increase or percent decrease. A) f(x)=135(1.29)^x B) g(x)=8(0.492)^x
What are two (2) protective factors that may protect older children from being abused or neglected?
A project manager works for a company that is preparing to develop a new product. The new product will require skills that are NOT currently available. To initi
Productiyity improvement will always result in unemployment.a. True b. False
Where has the hog industry in the u.s.a. become concentrated and from where does this location import soybeans internationally?
Ralph's monthly expenses are a transit pass ($42.60) and his share of the rent ($178.00). He puts aside 35% of his income after expenses are deducted each week.
Local, state, and federal regulations will never dictate signage requirements. a. True b. FalseA. TrueB. False
Use the arithmetic-mean-geometric-mean inequality for each of the following: A tank with a rectangular base and rectangular sides is to be open at the top. It i