ramirezfelipe590 ramirezfelipe590
  • 14-12-2018
  • Mathematics
contestada

What is the unit price if a dozen rolls cost 3.99?

Respuesta :

abc123xyz999
abc123xyz999 abc123xyz999
  • 14-12-2018

Answer:

$0.3325

Step-by-step explanation:

Divide.

Answer Link

Otras preguntas

How many seconds in a day (working out please)
I honestly don't know what to put here. Attachment below.
Consider a hemispherical tank with radius 10 ft. Suppose the tank is full to a depth of 7 ft with water of weight density 62.4 lbs/ft3, and the top 5 ft of wate
During maneuvers preceding the Battle of Jutland, the British battle cruiser Lion moved as follows (in nautical miles): 1.2 miles north, 6.1 miles 38 degrees ea
solve the equation 1/2x+1/4x=16 what would x be? a 16 b 21.3 c 32 d 64
David, a trader, wants to buy 1,000 shares of XYZ stock, while a second trader, Alexis, is willing to sell 1,500 shares of the same stock. Unfortunately, David
Perry is buying an I phone that is a sale for 40% off the original price.after he uses a $25 gift card.the total cost before taxes is $334.40.what is the origin
Antonio is writing a paragraph for a proposal which formatting would be most appropriate
Which of the following is an example of an interest groups influence on government
The first people to enslave Africans were a.) black africans b.) white Europeans c.) Indian immigrants d.) Afrikaners in South Africa