bella781
bella781 bella781
  • 12-03-2019
  • Mathematics
contestada

Can someone help me find this answer please?
I need work and answer!
Thanks!

Will be rewarded 20 points!

Can someone help me find this answer please I need work and answer Thanks Will be rewarded 20 points class=

Respuesta :

bnvghnbbb bnvghnbbb
  • 12-03-2019

Answer:

1.84

Step-by-step explanation:

hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

Which of the filling nutrients is not used by the body as a source of energy
Read the rough draft of a student’s conclusion to an argumentative editorial. (1) Year-round schooling would help student achievement. (2) Not so much informat
What is -1 26/100 in simplest form
What is the overall storyline of Jesus' existence according to John's gospel?
Which verb correctly completes this sentence? La bailarina está _________ para el espectáculo de mañana. A. memorizando B. cantando C. ensayando D.
Evaluate the expression using properties of operations. -1.2 ÷ 1/6 * 5 * (-2) A. -72 B. 2 C. 72 D. 120
beef cost $6.00 per pound and the chicken cost 4.50 per pound. he bought a total of 18 lbs and spent $96. how much of each type of meat did he purchase?
HEELP PLLSSS I GIVE BRAINLIEST
it's really easy, but I need help with it
Freedom to own the factors of production, subsidized transportation services, and involuntary spending and investments are all examples of A) mixed economies.