Jaydahaywooe Jaydahaywooe
  • 02-11-2020
  • Mathematics
contestada

24 rolls of toilet paper for $16.00

Respuesta :

kkin7955 kkin7955
  • 02-11-2020

Answer:

384 total

Step-by-step explanation:

Answer Link
arose0346
arose0346 arose0346
  • 02-11-2020
384$

explanation: 24x16= 384
Answer Link

Otras preguntas

Shafli is planning a holiday to a theme park with her school.Below are the costs for the trip. Transport ?200 Food and Drink ?60 Other Costs ?60 Entrance Fee ?1
The number of grams per mole of something is also known as_______
In what organizational pattern do you move back and forth between subjects as you discuss different features
You are buying a new internet service. The service costs \$75$75dollar sign, 75 per month. In the equation below, ddd is the total number of dollars that you pa
Jasper and Gemma are going to play on a teeter totter. Gemma gets on first. When Jasper gets on, Gemma moves into the air, but she does not move to the top. Whi
Explain what x^(2/3) means using radicals and integer exponents.
Victor is selling lemonade at a lemonade stand. It's a hot day. Victor thinks that people will be more thirsty than usual, and they will be willing to buy a lar
A series of steps that guide scientist to investigate questions about a natural world
20 points for this. I just gotta know so I can pass summer school lol
In "The Story of Ruth," why does Ruth choose to leave Moab?