tendaddiellywo
tendaddiellywo tendaddiellywo
  • 12-10-2016
  • Mathematics
contestada

If six orange cost 534 how much one orange cost

Respuesta :

highskye1
highskye1 highskye1
  • 12-10-2016
assuming you meant $5.34 the answer would be 0.84 cents per orange
Answer Link

Otras preguntas

Identify the sentence fragment. The author begins diving deeper. The author begins diving deeper into the issue in chapter three. Diving deeper into the issue.
Over 3 5) Decompose 1 into a sum of its parts. 12​
b. If you observed a sum of 2 four times in a row, would you question the model? Explain.
Which type of software-generated problems can indicate that a software bug is causing a memory error? (select three.)
2.4.4 Journal- Graphs of exponential functions. I need help
This connective tissue is packed with parallel collagen fibers, attaches muscles to bone, and can withstand great stress when pulled in one direction.
HELP PLEASE DUE SOON! QUESTION BELOW! IM SO CONFUSED I DONT EVEN KNOW WHERE TO START!
Why must you calibrate your micropipette with oleic acid solution and not with water?
A plot’s falling action includes events that
1.Write the definition of each term in the definition column. Then decide whether that force produces motion and write either yes, no or it depends in the motio