celestegaona12
celestegaona12 celestegaona12
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

Please help me!! I’ll mark you as brainiest but please don’t answer if you don’t know it!

Please help me Ill mark you as brainiest but please dont answer if you dont know it class=

Respuesta :

elizabethguid
elizabethguid elizabethguid
  • 01-12-2020

Answer:

x > 1

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Nationalism is to pride in one's national identity as a _______ is to a group of people who share a common identity, a sense of unity, and a desire for self-gov
Cara has $25 to buy dry pet food and treats for the animal shelter. A pound of dog food cost $2 and treats are $1 apiece. If she buys 9 pounds of food, what is
Which expression represents "the sum of 3 and n" a. n + 3 b. n3 c. 3n d. n + n + n
write an equation where 45 is the product
How do the actions of earthworms improve soil quality? How does this impact the amount of biomass an ecosystem can support?
The original Almohads and Almoravids were both a part of which group? a. Muslim reformers b. Bantu-speaking peoples c. Swahili peoples d. Arab peoples
Which of the following topics is too broad for a 10-minute speech? how to shoot a free throw the best college basketball team this year my favorite basketball p
Which of the following is a true statement about weight loss? A. You can safely lose 10 pounds of fat in one week. B. Some foods absorb calories and thereby has
how many zeros are in the product 6 times 5 times 10
which is the better buy 1 liter of soda for $1 or 1 gallon of soda for $4