shivampat512 shivampat512
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

11. $1.44 for 12 pencils

Respuesta :

Luz66
Luz66 Luz66
  • 03-12-2020

Answer:12 cents per pencil

Step-by-step explanation:

1.44/12

Answer Link
gtsratttttt gtsratttttt
  • 03-12-2020
12 cents each
Djdjdjdkdkdkd
Answer Link

Otras preguntas

HELP ME OUT PLEASE! The MAIN IDEA of this passage is that A) people have always wondered why the sky looks like it is blue B) the light from the sun looks white
Which of the following is the primary problem addressed by the Fourteenth Amendment A. civil rights of former slaves B. election of the president C. prohibition
1. How many people lived in North and South America when Columbus landed in the Caribbean Islands?
Help A , B, C , D ? See the picture Please help
Think about the word primate. Why do you think it is used for this group of animals?
True of false Rise is the vertical change between any two points on a line
the fact that people associate mostly with others whose attitudes are similar to their own suggests the prevalence of naturally occurring
who is your favorite best girl (if you want, you can show a pic of your choosing of them)
Please give right answers will mark brainliest.
Así se les conoce a las culturas que se asentaron a orillas del Rio Bravo