Seudónimo Seudónimo
  • 13-01-2021
  • Mathematics
contestada

Marking Brainliest for first right answer

Marking Brainliest for first right answer class=

Respuesta :

133braedon
133braedon 133braedon
  • 13-01-2021
The answer is 66.63!!!!!!
Answer Link
abhudson2013 abhudson2013
  • 13-01-2021

Answer: $66.63

Step-by-step explanation:

6.5 hours multiplied by $10.25 equals $66.625 which rounds to $66.63 because we are using money.

Answer Link

Otras preguntas

A 3-pound bag of apples costs $5.25. What is the unit price of a pound of apples? per pound At this rate, how many pounds of apples can be purchased for $17.50?
If (92)p = 98, what is the value of p?
What are the important things to remember or be careful about when adding and subtracting polynomials?
Your phone plan charges you initial fee and then a certain amount depending on the amount of data you use they send you periodic updates of your usage and your
What is the slope of the line shown below -3,2 and 6,-2
Match the functions with their ranges. Tiles y = 3sin(x − π) (-∞, ∞) y = 1 − sin(x) [-1, 7] y = 3 + 4cos(x − π) [-3, 3] y = 2 + cot(x) [0, 2] Pairs
Which is a reason people were open to new inventions during the Industrial Age
Which table represents a nonlinear function?
when may the hypothesis be revised
Which number in the monomial 215x18y3z21 needs to be changed to make it a perfect cube?