shaniayaws135
shaniayaws135 shaniayaws135
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

last one someone pls help me

last one someone pls help me class=

Respuesta :

Rahilaattiq
Rahilaattiq Rahilaattiq
  • 03-02-2021

Answer:

-1/2

Step-by-step explanation:

is the answer answer

Answer Link

Otras preguntas

A 2-pound bag of potatoes costs $0.96. What is the price per ounce?
x=3 y=2 find (x-y)^2​
Express the formula d = rt in terms of the time, t. Use your formula to find the time when the distance is 40 and the rate is 8. A)t= 4; 1 = 5 B)t= ; t = 0.2 C)
7. Is 5.787787778... a rational or irrational number? Explain.
what did europeans discover would happen if they planted potatoes instead of grain?
Fear of heights is known as ​
What does the Code of Hammurabi tell us about the class structure in Babylon? Make specific reference to at least three of the laws listed to back up your respo
James defines a circle as "the set of all the points equidistant from a given point." His statement is not precise enough because he should specify that O a cir
How did it get 683.8?
Help me solve please