mier23 mier23
  • 11-03-2021
  • Mathematics
contestada

Help pls....... ??? . .

Help pls class=

Respuesta :

cappyman2011
cappyman2011 cappyman2011
  • 11-03-2021

Answer:

wheres the problem?

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

After several days of travel, what did the prisoners finally realize
at a local grocery 26 ounces of sport drink cost $1.30. What is the price per ounce
The Immigration Act of 1924 targeted people born in __________ for immigration restrictions
which of the following equations has a consant of proptionality of 4 a.4y=4x b.4y=12x c.3y=4x d.3y=12x
Poetry reveals experience through _____. a. the actions of a character b. selected images
Triangle ABC is congruent to triangle XYZ. Angle A measures 50°, angle B measures (2x+40)° and angle Y measures (4x+8)°. Find the value of x.
A square is inscribed in an isosceles right triangle. Length of the leg equals to 2 in. as shown on the figure. Find the perimeter of the square.
What is the average of these four dollar amounts to the nearest cent? $400 $323.69 $7,352 $19.99
The volume of a mini basketball is about 230 cubic inches, what is the radius, round to the nearest tenth. Please help due tomorrow
What hazard is associated with ionizing radiation?