fdonaldss fdonaldss
  • 01-12-2016
  • English
contestada

chin bought 12 pounds of apples for $6 use the ratio table to find the cost of bying 3 pounds of appels

Respuesta :

nerdvodka
nerdvodka nerdvodka
  • 01-12-2016
Not sure why this is in the English section, but the answer is 1.50.
Answer Link

Otras preguntas

Pedro nunca ____ (a nosotros) llama. nos nuestro nosotros les
Find the complex conjugate of the given number -1+4i
Explain why it is unlikely that life could exist on a planet where the main liquid is methane, a nonpolar molecule that does not form hydrogen bonds
Maria's credit card balance is less than -$30
George Herbert Mead argued that the self develops through interactions with others. Do you think that your personality or self-developed through your interacti
Assume you are Susan Bates office administrator you receive a voice message from Mr Charles the office Manager who is overseas. He asked you to send an email to
The ________ holds that individuals cannot be held criminally responsible for their actions if at the time of the crime they did not know what they were doing o
Spanish. Helppppppppppppoppppppppppppppppppppppppp?
PLEASE HELP ASAP!! Which graph represents the function of f(x) = 9x^2-36 / 3x+6
Compare the values of the 2's and 5's in 55,220