haydenbarstow123
haydenbarstow123 haydenbarstow123
  • 03-05-2021
  • Mathematics
contestada

Please help me (
9th grade math)

Please help me 9th grade math class=

Respuesta :

snoopy2382 snoopy2382
  • 03-05-2021
probably b or d ~~~~~~
Answer Link

Otras preguntas

evaluate -a.   a=2.2  need help
Two pounds of peaches at the farmers market cost $4.20.How much will 5 pounds cost?
what is m/9 - 1 = -2 whats the answer & steps
arrange following numbers in increasing order 2.3,45.1,18.735,0.9862,7
What's the verbal expression for "4(2x-7)"
What is 3,200,000,000,000 in scientific notation
Two pounds of peaches at the farmers market cost $4.20.How much will 5 pounds cost?
why is the use of the inquiry process a practical way to approach science HELP
what does alignment mean in dance?
What is the value of 3 in 63.856