juuzousuzuyaa
juuzousuzuyaa juuzousuzuyaa
  • 14-05-2021
  • Mathematics
contestada

lol im going to fail someone pls help

lol im going to fail someone pls help class=

Respuesta :

walle123412 walle123412
  • 14-05-2021
4.50 and 8 I think the answer is
Answer Link
bubblyboop
bubblyboop bubblyboop
  • 14-05-2021

Answer:

4.50$ for the first one and

10 bottle for the second one

Step-by-step explanation:

The unit rate is .75 cents per bottle

Srry if I’m wrong

Answer Link

Otras preguntas

She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar?
why do you think hanbial led his army through the treachous ahlps instead of enganging his enemy at the sea?
What landforms are created at convergent boundaries?
jelaskan yang di maksud dengan amdal
Which word has a root meaning associated with a fur-bearing animal? A. apiary B. aviary C. ursine D. piscine
What landforms are created at convergent boundaries?
all of the following will help a person be successfull in his or her fitness plan except
Factor 3d^2 - d - 24
which is a prime number 111 121 131 141
The perspectives represented in "Ozymandias" include all the following expect a. Ozymandias b. The sculptor c. The queen d. The traveler