katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

can anybody provide me assembly conduction script
In this triangle, side AT = 24. Please give the value for the sine, cosine, and tangent for this diagram (Which is the marked angle?). Give the value as a ra
Please help me out here.
Write a g rule for g that represents a translation 2 units down, followed by the reflection in the x-axis of the graph of f(x)=2^x
An employer informs its employees that it will hold a substantial cash prize drawing for each work group at the end of each month in which all members of the
in a solution of seawater water is the solute true or false??
Which of the following was the question posed by the Swann v. Charlotte-Mecklenburg case?
List two possible explanations for why drinking milk could have provided strong favorable selection for lactase persistence.
Tom suggested we sign up for the ice hockey team. Easy for him to say! Sure, let me go dazzle the opponent with my awkward, unsteady skating. Better yet, let me
Randall bought a notebook for $8 and 6 highlighters. He spent a total of $20.how much did each highlighter cost