honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

How can I rename 5,400 as hundreds. Include a quick picture
the sum of 5x and 2x is at least 14
If z=4-3i write z squared + 17 in the form a+bi, a,b E R
When a disease cannot be passed from person to person, it is referred to as a
where did most of the fighting in war 1812 took place
According to the context in this paragraph, the word insensitive means
Sumo wrestlers in Japan are well known for their dedication, discipline, and very large bodies. A young sumo wrestler decides to go on a special high-protein di
Which detail provides the best evidence that Lochinvar is not only bold but also clever? A. He stations his horse by the door for a quick escape. B. He alarms t
What is 6 and 7/12 as a decimal? a) 6.083333... b) 6.5 c) 6.583333... d) 6.71
Who started WW II? Please let me know just simple person!