neftasaxoalt
neftasaxoalt neftasaxoalt
  • 02-07-2021
  • Mathematics
contestada

HELLPPPPPPPPPPPP i will give brainliest

HELLPPPPPPPPPPPP i will give brainliest class=

Respuesta :

jwu4444 jwu4444
  • 03-07-2021

Answer:

3[tex]\sqrt{2}[/tex]

Step-by-step explanation:

[tex]\sqrt{18}[/tex]

[tex]\sqrt{9}[/tex] [tex]\sqrt{2}[/tex]

3[tex]\sqrt{2}[/tex]

Answer Link

Otras preguntas

Select all that apply. Entertaining speech is used for these purposes: explaining how to repair a computer bring people together at a social event to be amusing
Nancy drove 110 km using 13.5 liters of gas. What was her gas mileage in miles per gallon?
Why do oceanic hot-spot volcanoes often form a long line of volcanic islands?
Which of these sentences describes a tactic in active listening? A. Confirm understanding by clarifying B. Take notes about what is being said C. Focus primari
A 32 oz bottle of water costs $1.92. What is the cost per ounce?
Which BEST describes the speed and velocity of the graph? A) Both speed and velocity are changing. B) The speed and velocity remain constant. C) The speed is
What is the answer I'm stuck
the lacrosse team is hosting a dance as a fundraiser. They sold 38 more individual tickets than couples tickets and earned a total of $730. Write and solve a sy
Find the difference: 89.56 - 0.001 A) 88.559 B) 88.56 C) 89.46 D) 89.559 Please please help I WILL GIVE BRIANLISt thx
The difference between “lie” and “lay” is that “lay” must be followed with a(n) _________.