rachelosei89
rachelosei89 rachelosei89
  • 15-12-2016
  • Mathematics
contestada

An 8-pack of candy bars costs $7.28. What is the unit price?
plz help

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 15-12-2016
7.16 dpollars for one candy bar
Answer Link

Otras preguntas

the answer is 20/13 you can simplify the answer.
plum-pudding model other name​
2/3m^5 - 5/7m^5n^8 I need an explanation of this problem.
NEED AN ANSWER NOW!! ITS WORTH THE POINTS!! DUE TODAY AT 10!!!!! The grid above shows the graph of the parent function and a translated functions graph. Write
What is the largest known number called?
I need help with project
the answer is 20/13 you can simplify the answer.
spade realty sold lots for $23240 per hectare . what is total sales values if the lots in hectare were 2,3,4 ?
Jocelyn complied data on the number of hours students work per week the summer after senior year. The minimum number of hours is the distribution was 23. The ra
Any gïrls here free to talk