Boxes of fruit snacks are on sale at the grocery store. the boxes are the same size. what is the unit rate for each kind? 3 boxes for $5 and 4 boxes for $6

Respuesta :

I have that question! in my revision homework I have not got a clue my friend thinks it is $1 not sure though.