laney4653
laney4653 laney4653
  • 13-04-2022
  • Mathematics
contestada

answers needed asap, assignment is due 29, april 2022

answers needed asap assignment is due 29 april 2022 class=

Respuesta :

ShiftyMaker
ShiftyMaker ShiftyMaker
  • 13-04-2022

Answer:

The answer is 3

Step-by-step explanation:

Answer Link
faithedwards17323
faithedwards17323 faithedwards17323
  • 13-04-2022

Answer:

The unit rate would be 3 dollars per pound!

Answer Link

Otras preguntas

mathematics help plz
Find the value of x for the following system of equations. x + y = 5 x - y = -7 -1 1 -2
Please help been stuck on this for awhile
How Birmingham is developed
According to the article, why was Leonardo da Vinci a perfect example of a “Renaissance man?”
write the name of tourism sector related occupation and clarify its importance with reference to nepal​
how to do this please? I need asap
Olive Oil costs $8.70 per liter. A restaurant owner buys 5.6 liter of olive oil. How much does the owner pay?
how can we make our family an ideal one ​
A student is using a spring scale to test the results of different amounts of push and pull forces on a block of wood and draws the following diagram in her sci