saenlei
saenlei saenlei
  • 15-11-2022
  • Mathematics
contestada

A box of 12 tacos cost $10.20. At this rate, how much does one taco cost?

Respuesta :

Otras preguntas

Write this number in expanded form 20,484,163
What two simpler problems can you use to find 9 x 38
Grapes coast $1.99 per pound Write an expression for the cost of g pounds of grapes ?
In figuring his net income, Mr.Halkides listed his salary income of $15,000, $258 from his dividends,and $2562 from the sale of property. His deductions include
what times 3 gives you 1,000
How did James I settle the rivalry between London and Plymouth merchants over the exploration of North America?
what is a visual text
On Sunday, a local hamburger shop sold a combined total of 540 hamburgers and cheeseburgers. The number of cheeseburgers sold was three times the number of hamb
What is the ratio of 15/18=5/h
One advantage a plant gets from having flowers is that a. flowers are smaller than spores and easier to make. b. there is no sexual reproduction in plants with fl