denitami8che denitami8che
  • 03-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ryan buys two apples and three bananas for $3.00. reid buys four apples and eight bananas for $7.00 from the same store. how much does one banana and one apple cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 09-03-2017
1 Apple= 0.60
1 Banana= 0.58
Answer Link

Otras preguntas

What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?