jeremiahgoodwin64 jeremiahgoodwin64
  • 02-05-2017
  • Mathematics
contestada

at the market 7 apples cost 4.55 how much does 9 apples cost

Respuesta :

fussellk
fussellk fussellk
  • 02-05-2017
5.85 for 9 apples.................
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-05-2017
7 apples cost 4.55
9 apples cost  ?

9 x 4.55 / 7 = 5.85
answer

9 apples cost 5.85
Answer Link

Otras preguntas

It seems Im running out of points hmmm how about a question on you guy's mental health. Is there anything troubling you?
don’t mind my dirty computer haha
An entrepreneur is opening a business to market pies and pie fillings based on her family’s recipes. The price of every item in the store is $6.
Can someone help me with this it’s due a 11:59
Can someone please help with these i only need the odd number questions
Can someone please explain how to do this problem for me?
Can someone help me answer this question
Cincinnati is about 225 miles from Cleveland. What is the distance between these cities on the map? 10 millimeters = 25 miles
What is the proportion of 36 / x equals 8/7
Find the measure of each missing angle explain work