Seudónimo Seudónimo
  • 14-05-2017
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP!! (Number 6)

PLEASE HELP Number 6 class=

Respuesta :

mitchrapp
mitchrapp mitchrapp
  • 14-05-2017
Gasoline comes out to $47.12. Water comes out to be $7.96 and snacks are $3.10. Together it costs $58.18, therefore Mrs Jensen is wrong.
Answer Link
Аноним Аноним
  • 14-05-2017
1. Gasoline $47.12
2. Water bottles $7.96
3. Snacks $3.10
4.$58.12 total
Mrs.Jensen is wrong
Answer Link

Otras preguntas

FDR Industries has 50 million shares of stock outstanding selling at $30 per share and an issue of $200 million in 9.5 percent, annual coupon bonds with a matur
PLZ NEED HELP QUESTION IN THE PICUTRE
HELLLLLPPPP ME Choose all the answers that apply. Mutations _____. are random delete genes from the gene pool add new genes to the gene pool are changes in an
what is one reason why white-tailed deer played a role in the cougars' drop in number?
A boy rides bike at an average speed of 15km/hour, how long will it take him to ride 40km?​
To revise a monthly budget, changes in which categories might need to be addressed? Check all that apply. income amount budgeted equity expenses housing advanta
The temperature at 7 AM was 1° the temperature drops 3° every hour for four hours what temperature at 11 AM
Describe the achievements of the Chavín civilization.
how do you construct angle 22 and half ​
What are the ecological consequences of acidification of rain and oceans?