donald18 donald18
  • 13-06-2017
  • Mathematics
contestada

If 9 oranges cost £1.62 how much is 1 orange

If 9 oranges cost 162 how much is 1 orange class=

Respuesta :

pclaw pclaw
  • 13-06-2017
.18
.90
but i don't recognize that currency  
hope this helps
Answer Link

Otras preguntas

Calculate the de Broglie wavelength of an electron traveling at 3.0 × 107 m/s (me = 9.1 × 10-31 kg).
An elevator is used to either raise or lower sacks of potatoes. In the diagram, a sack of potatoes of mass 10 kg is resting on a scale that is resting on the fl
how do I expand r(r-r2) the 2 is meant to be r squared
What Does 'House Poor' Mean?
Plz help... 6b - 49 =2(b - 3)
explain why it is usually only necessary to test one point when graphing an inequality
explain why it is usually only necessary to test one point when graphing an inequality
what does 'keep your head' mean?
An elevator is used to either raise or lower sacks of potatoes. In the diagram, a sack of potatoes of mass 10 kg is resting on a scale that is resting on the fl
Electrons surround the nucleus of an atom and those that are in the outer energy levels are _____.less attracted to the nucleusmore attracted to the nucleusnot