celeste33
celeste33
15-11-2017
Mathematics
contestada
A 36-ounce box of cornflakes cost 5.79
Respuesta :
jess0424
jess0424
15-11-2017
Divide 5.79 by 36 to find how much 1 ounce costs -if that’s what you’re looking for
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 61+ )
Otras preguntas
As soon as she got her console out of the package, she pressed the power switch. Within seconds, the green lights appeared, and smile crept across Jessica's fac
I have 12 hundred, 15 tens, 18 ones. What am I?
decrease 42kg by 3 percent
what is 4/5 multiplied by 3/8
Is 8 3/4 gallons greater than 32 qts
How far did Lucy jog?
How is a cells DNA like the books in a library
a store owner is arranging clothing on racks. She has 30 sweaters, 45 shirts and 15 pairs of jeans. She wants to put the same number of items on each rack, wi
if kayleigh is 102 centimeter tall is she greater than or less than 1 meter
what is 7/5 as decimal