trevonsimons292 trevonsimons292
  • 12-02-2018
  • Mathematics
contestada

if the unit price of oranges is 0.08 per pound and Jim pays 2.08 how many oranges does he buy

Respuesta :

rwguartuche13 rwguartuche13
  • 12-02-2018
26 I believe, I'm pretty sure :)
Answer Link

Otras preguntas

Halp me please I just wanna relax my brain for now cause I’ve used to much brain power
Find the center and radius of the circle whose equation is x 2 + y 2 - 6x - 2y + 4 = 0 (3,1), r = /6 (-3,-1), r = /6 (3,1) r = 6 (9,1), r = 36
1 3/8p+5/8p-1/8p please help
please help me pleaseee!!​
Which of the following sentences is capitalized correctly? A. The campus tour guide showed the group of high school seniors the campus Library B. Many critics c
10 Which of the following are true about DNA? Choose all that apply: It is a double helix It contains thymine It is the "recipe" for proteins It is made of amin
If the distance the pepper flakes moved were a measure of the strength of the intermolecular force, would you say the effect was stronger or weaker in hand sani
Plzzzzz help! I need answers quickly!!!! I’ll give best answer! Sketch the graph of each function 8) y=x: +47 +6
What conditions on the Moon's surface do you think engineers had to consider when they designed the lunar rover? Help pls. Explain
fill the gap if x×y x - 15 120 a a 12 c 33y - 5 40 3 6 b a d​